הסיפור שלנו


 (מים בספרדית) AGUA - הסיפור שלנו

הסיפור של אגווה מתחיל באהבה אמיתית לצמחים ולטבע. נולד מתוך קשר עמוק שלנו עם טבע והרצון להביא אותו לתוך הנוף האורבני של תל אביב. הצבעוניות של הצמחים על גווניהם הירוקים, הפרחים הססגוניים והריח של הפריחה מעניקים לנו אויר לנשימה גם בתוך כל האינטנסיביות של היומיום.

שמי עידן, בן 30 מתל אביב והחיבור העמוק שלי לצמחים החל מילדות, מול נופו המדהים והירוק של הר הקסטל והרי ירושלים וליווה אותי לכל אורך חיי. כשעזבתי את הארץ לטיול הארוך הראשון, כל מפגש עם טבע, צמחים ואדמה ריגשו אותי והובילו אותי להתעניין, ללמוד ולחקור. בגיל 22 כבר עבדתי בחוות קנאביס בקליפורניה ומשם עברתי לאוסטרליה שם עבדתי בשדות כותנה, קנה סוכר מאסיביים ושאר גידולי שדה. אחרי שנים של עבודה עם צמחים בחוות הבנתי שצמחים הם עולם מרתק שבו אני רוצה להשקיע את כל מרצי וזמני והתחלתי ללמוד בוטניקה באוניברסיטת אוסטרם באוקלנד.

בסופו של דבר אחרי שנים בחו"ל שבתי לארץ בעקבות געגועים ואהבה למדינה והחלטתי להביא ארצה את החזון שלי, רציתי לפתוח מקום שיאחד בו את כל היופי של הטבע, מקום בו ניתן למצוא זנים נדירים של צמחים מכל רחבי העולם, שבו ניתן להיכנס פנימה ולהרגיש בחוץ, מקום מארח בו אפשר לשבת על כוס קפה איכותי ועוגיות ביתיות ולקחת רגע של שקט ואיזון. מעבר לכל זה, זה המקום המושלם לבחור בו "חבר" אותו אפשר לקחת הביתה ולטפח.

אנחנו מאמינים שגידול צמחים מאוד דומה לגידול בעל חיים, אנחנו אמנם מעניקים לצמחים הרבה אבל הם בחזרה מעניקים לנו אפילו יותר. כל שצריך זה להעניק להם בית וקצת טיפול והם נותנים כל כך הרבה בחזרה, כל צמח בדרכו שלו.

אז כל מה שנותר לכם זה לקפוץ לבקר, להתרשם ממבחר ענק של צמחי בית מכל העולם, להתייעץ עם אנשים שחיים ונושמים צמחים, לשתות קפה ופשוט להנות.

 

בא לכם להשיג אותנו בלי לצאת מהבית?

צרו קשר: 050-4959630

מייל: aguatierra74@gmail.com